Katedra textilních a jednoúčelových strojů
Zajišťujeme výuku strojních inženýrů
Ovládáme numerické simulace
Děláme vědu a výzkum
Spolupracujeme s průmyslovými podniky
Úvod Home Výsledky zkoušek a zápočtových testů

Výsledky zkoušek a zápočtových testů

MOD


Zpět na seznam

Kód předmětu: MOD
Typ testu: kl
Zkoušející: Dr. Ing. Tomáš Hruš
Datum: 24.05.2016 10:40
Obsazenost: 79

Poznámka:

Klasifikovaný zápočet zapisuje cvičící.



Příjmení Jméno Osobní číslo PokusHodnocení
Abdreimov Olzhas S15000416 1 3
Aleshin Stanislav S12000010 1 2
Antošová Lenka S13000019 1 3
Balcar Lukáš S15000375 1 3
Bígl Ondřej S13000025 1 2
Bobek Tomáš S13000028 1 2-
Brabec Jaroslav S15000037 1 4
Buriánek Adam S12000031 1 4
Čech Jakub S13000037 1 2
Cejpa Petr S13000035 1 1-
Čermáková Karolína S13000040 1 1
Daranský Jan S13000042 1 3
Friš Daniel S13000050 1 1
Goron Tibor S13000053 1 1
Gregorová Diana S13000055 1 1
Grof Pavel S14000380 1 3
Groma Daniel S12000343 1 2
Haluška Jakub S13000058 1 1
Hamala Vojtěch S15000060 1 2
Hansal Vojtěch S13000060 1 2
Hrnčíř Lubomír S13000069 1 2
Hrouda Aleš S13000364 1 1-
Jakoubě Petr S13000074 1 3
Janeček Jakub S15000387 1 1
Jansa Martin S13000078 1 3
Klement Daniel S15000399 1 3
Knap Artur S13000090 1 4
Koníček Jan S13000373 1 3
Konopásek Jan S13000094 1 1
Koudelka Jiří S15000487 1 3
Kováč David S13000100 1 2-
Král Tomáš S13000102 1 1
Kvasnička Tomáš S13000381 1 4
Langšádl David S15000378 1 4
Lelek Ladislav S13000615 1 2
Malad Jan S12000128 1 1
Malý Vratislav S13000126 1 1-
Marousek Petr S13000127 1 1-
Martsyniuk Yaroslav S13000129 1 3
Nejman Dominik S12000146 1 1
Novák Štěpán S14000125 1 2-
Novák Vojtěch S13000142 1 2-
Nýč Jakub S15000137 1 4
Opočenský Martin S13000145 1 2
Otřísal Jan S13000146 1 2
Otta Josef S14000510 1 2
Pchalavodau Andrei S13000155 1 2
Pecho Martin S13000151 1 2-
Pillmann Vít S15000149 1 3
Plachý Jiří S15000429 1 3
Prokop Josef S13000161 1 2
Rágulík Jiří S13000163 1 4
Rajnoha Vojtěch S13000164 1 2
Reichmann David S12000175 1 1
Roháč Jakub S13000121 1 2
Rychtárech Jan S13000168 1 2-
Ryvol David S12000371 1 1
Sádovský Marek S14000148 1 3
Seidel Filip S13000173 1 1-
Stehlík Michal S13000180 1 3
Stieber Kryštof S13000181 1 2
Suchánek Michal S15000400 1 3
Svobodová Jana S13000187 1 2
Taich Jakub S13000203 1 1-
Tomek Zdeněk S13000638 1 2
Truxová Veronika S13000783 1 2
Uličný Tomáš S13000211 1 2-
Ungr Karel S12000379 1 3
Valeš Petr S13000222 1 1-
Vaníček Daniel S13000223 1 1
Véle Filip S15000212 1 3
Veselka Filip S15000385 1 3
Vlček Marek S13000229 1 2
Vodháněl Jan S13000230 1 3
Vojta Lukáš S13000232 1 2
Vrablík Jan S15000218 1 4
Wolf Josef S13000240 1 1
Záruba Marek S13000644 1 2
Žemličková Adéla S13000242 1 1-